Türkiye'nin Her Yerine Kurumsal Ev Ofis Eşya Taşıma

Hizmetlerimiz

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı evden eve nakliyat hizmetleri, alanında oldukça başarılı ve müşteri odaklı bir şekilde hareket eden profesyonel firmalar tarafından sunulan hizmet seçeneklerinden bir tanesidir. Bilindiği üzere eşyaların nakliyesi sırasında eşyalar çeşitli nedenlerden ötürü hasar görebilir, bu ise müşterilerin mağduriyet yaşamasına neden olacağından ötürü evden eve nakliye hizmetleri sırasında titiz bir şekilde hareket edilmesi gerekmektedir. Torex Nakliyat, sahip olduğu yetkinlik ile müşterilerine en iyi ve en güvenilir evden eve nakliyat hizmetlerini sunmakta olup bu konuda ön plana çıkarak müşterilerinin hizmet esnasında herhangi bir sorun yaşamasını engellemektedir.

Firma, eşyaların taşınması sırasında yaşanabilecek herhangi bir olumsuz durum dahilinde müşterilerinin zararını karşılamakta olup bu sayede müşteri memnuniyetini arttırmaktadır. Eşyalarda sorun oluşmaması adına taşınma öncesi eşyaların uygun malzemeler ile profesyonel bir şekilde kaplanmasını sağlamakta, ardından eşyalar, alanında uzman personeller dahilinde modern nakliye araçlarına taşınmaktadır. Evden eve nakliye hizmetlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması adına gerçekleştirilen bu işlem basamakları, Torex Nakliyat ayrıcalığı ile müşterilere sunulmaktadır.

Belirlenen konumdan hedef konuma taşınan eşyalar, hedef konumda ambalajlarından arındırılarak ürünlerde herhangi bir sorun olup olmadığı tespit edilmektedir. Eşyaların herhangi bir nedenden ötürü hasarlanması sonrasında firma, müşterinin zararını karşılayarak nakliye işlemlerini tamamlamaktadır. Sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerinden faydalanmak isteyen müşteriler firma ile profesyonel bir şekilde iletişim kurarak hizmet talebinde bulunabilmektedir.

Değerli müşterilerimiz iletişim bilgilerinizi ve taşınma tarihinizi bize gönderin mesai saatleri içerisinde yöneticilerimiz size en uygun taşıma teklifini telefon veya email ile bildirecektir. Lütfen tüm alanları eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Kişisel Bilgiler
Eşyanın Alınacağı Konum Bilgileri
Eşyanın Gideceği Konum Bilgileri