Türkiye'nin Her Yerine Kurumsal Ev Ofis Eşya Taşıma

Hizmetlerimiz

İş Yeri Taşımacılığı

İş yeri taşımacılığı, taşımacılık sektöründe yer alan ve oldukça hassas bir çalışma prensibinin oluşturulmasını zorunlu kılan hizmet seçeneklerinden bir tanesidir. Bilindiği üzere iş yerleri, oldukça önemli belgeler ve cihazları bünyesinde barındırmakta olup bu durum, taşıma işlemleri sırasında titiz bir şekilde hareket edilmesini gerektirmektedir. Torex Nakliyat, yenilikçi hizmet anlayışı ve alanında uzman pek çok personelden oluşan ekibi ile birlikte müşterilere en iyi hizmeti en güvenilir şekilde sunmakta ve iş yerlerinin taşınma işlemlerinde herhangi bir sorun yaşanmasını engellenmektedir.

Birçok firmadan farklı olarak Torex Nakliyat, müşteriler tarafından belirtilen konumda yer alan eşyaları tek tek analiz ederek bu eşyalar için nasıl bir ambalajlama sistemi kullanılması gerektiğini belirlemektedir. Özellikle maddi değeri yüksek eşyalar, titiz bir şekilde paketlenmekte ve bu eşyalar, nakliye araçlarına profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. En güvenilir nakliye firması olarak sektörde ayrıcalıklı bir konumda bulunan firma, müşteriler tarafından özellikle belirtilen hususlara dikkat etmekte ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Profesyonel, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde hedef konuma ulaşan uzman ekip, eşyalarda bulunan ambalajları oldukça titiz bir şekilde çıkararak eşyalarda herhangi bir hasar olup olmadığını tespit etmektedir. Hasar bulunmaması durumunda iş yeri taşımacılığı kapsamında bulunan hizmet süreci sonlandırılmaktadır. Güvenilir ve profesyonel bir şekilde sunulan hizmet seçeneklerinden yararlanmak istiyorsanız eğer firma yetkilileri ile iletişim kurarak iş yeri taşımasının arzuladığınız şekilde tamamlanmasını olanaklı hale getirebilirsiniz.

Değerli müşterilerimiz iletişim bilgilerinizi ve taşınma tarihinizi bize gönderin mesai saatleri içerisinde yöneticilerimiz size en uygun taşıma teklifini telefon veya email ile bildirecektir. Lütfen tüm alanları eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Kişisel Bilgiler
Eşyanın Alınacağı Konum Bilgileri
Eşyanın Gideceği Konum Bilgileri