Türkiye'nin Her Yerine Kurumsal Ev Ofis Eşya Taşıma

Hizmetlerimiz

Parça Eşya Sevkiyatı

Şehirlerarası evden eve nakliyat konusunda son dönemde en çok tercih edilen nakliye hizmetlerinden biri olan parça eşya taşımacılığı ile küçük eşyaların en az maliyetle arzu edilen adreslere teslim edilmesi mümkündür. Üstelik bu hizmetlerden profesyonel olarak faydalanılması halinde son hızla tamamlanacak olan süreç en az maliyetle yüksek düzeyde verimliliğe ulaşma olanağı sunar.

Parça eşya sevkiyatı sürecinin başlangıcı arzu edilen tüm türden ve miktardan eşyaların belli başlı depolama alanlarına götürülmesi ile başlar. Bu eşyaların gönderiminin yapılabilmesi adına gönderim yapılacak olan adreslere uzmanlara ve görevlilere bildirilir. Belirtilen lokasyona yönelik hizmet verecek olan taşımacılık araçlarında uygun yerlerin oluşması halinde tüm süreç başlar.

Parça eşya taşımacılığı konusunda en temel dinamik eşyalar için uygun taşımacılık alanlarının ve sevkiyat güzergahının oluşmasıdır. Aynı güzergah üzerinden birden fazla kişinin eşya taşıma talebinde bulunmasıyla birlikte birden fazla kişi aynı aracı tek bir güzergah için kiralamış olur. Böylelikle parça eşyaların her bir için ödenen yolculuk maliyeti aynı kalacağından son derece uygun bir şekilde taşımacılık hizmetlerinden faydalanılması mümkün olacaktır.

Oldukça az maliyetle eşya taşımacılığının gerçekleşmesini sağlayan parça eşya sevkiyatı hizmetlerinden faydalanarak arzu ettiğiniz her türden eşyayı talep ettiğiniz adreslere kolaylıkla ve düşük fiyatlarla gönderebilmeniz olanaklıdır. Üstelik eşyalar, uygun sevkiyat dönemi gelinceye dek en etkili ve güvenli şekilde depolama alanlarında muhafaza edilir.

Değerli müşterilerimiz iletişim bilgilerinizi ve taşınma tarihinizi bize gönderin mesai saatleri içerisinde yöneticilerimiz size en uygun taşıma teklifini telefon veya email ile bildirecektir. Lütfen tüm alanları eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Kişisel Bilgiler
Eşyanın Alınacağı Konum Bilgileri
Eşyanın Gideceği Konum Bilgileri