Türkiye'nin Her Yerine Kurumsal Ev Ofis Eşya Taşıma

Hizmetlerimiz

Eşya Depolama

Ev depolama olarak da bilinen bu hizmetler, eşyaların geçici ya da arzu edilen sürelerde belli bir alanda muhafaza edilmesini kapsamaktadır. Bu noktada sahip olduğu eşyaları depolamak isteyenlerin en çok dikkat etmesi gereken durum bu hizmetlerin alınacağı firmaların ne denli güvenirlik vadettiğidir. Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi nüfus yoğunluğunun büyük oranda yüksek olduğu şehirlerde bu hizmetlerden faydalanılırken oldukça dikkatli davranılmalıdır.

Torex Nakliyat, her türden eşyanın arzu edildiği süreler içerisinde en etkili şekilde muhafaza edilmesi adına özel hizmetler vermektedir. En güvenli ve doğru şekilde muhafaza edilen eşyaların yüksek güvenlik önlemleri ile korunduğu gibi aynı zamanda eşyaların herhangi bir sebepten olası bir olumsuzlukla deforme olmaması adına özel alanlarda muhafaza edilir.

Tamamen güvenli alanlarda eşyaların güvenle muhafaza edilmesine yönelik verilen eşya depolama hizmetlerinden faydalanarak arzu edilen büyüklükte, miktarda ya da hacimde eşyanın talep edildiği şekilde saklanması ve güvenle korunarak tekrardan geri talep edilinceye kadar alan işgali gerçekleştirmemesi sağlanabilir. Yüzde yüz şeffaflıkla verilen bu hizmetler sahip olunan varlıkların en efektif şekilde korunması amacıyla gerçekleştirilmektedir.

Aynı zamanda ofis depolama hizmetleri ile yeni bir taşınma sürecine adım atacak olanların, zorunlulukla bekleyiş içerisinde olma durumlarında başvuracağı profesyonel bir eşya muhafaza hizmetidir. Arzu edildiği süre kadar eşyaların belirlenen adreslerde şeffaflıkla ve güvenle saklanması bu hizmetlerden faydalanılması halinde son derece basit olacaktır.

Değerli müşterilerimiz iletişim bilgilerinizi ve taşınma tarihinizi bize gönderin mesai saatleri içerisinde yöneticilerimiz size en uygun taşıma teklifini telefon veya email ile bildirecektir. Lütfen tüm alanları eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Kişisel Bilgiler
Eşyanın Alınacağı Konum Bilgileri
Eşyanın Gideceği Konum Bilgileri