Türkiye'nin Her Yerine Kurumsal Ev Ofis Eşya Taşıma

Hizmetlerimiz

Taşıma Öncesi Ekspertiz

Taşınma öncesi ekspertiz işlemleri, nakliye hizmetini en önemli işlem basamaklarından bir tanesini oluşturmaktadır ve yalnızca profesyonel bir şekilde hizmet sunan firmalar, böyle bir adım üzerinden nakliye işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bilindiği üzere müşteriler tarafından belirlenen konumlarda yer alan eşyaların ve alanın incelenmesi, taşıma işlemlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması adına kritik öneme sahiptir. Torex Nakliyat, sahip olduğu yetkinlik ve deneyim ile müşterilerine profesyonel bir şekilde nakliye işlemleri sunmakta ve süreci daha öncesinde uzman bir ekip ile planlamaktadır.

Müşterilere sunulan iletişim kanalları üzerinden müşterilerin iletişime geçmesi sonrasında uzman bir ekip, ilgili konuma giderek eşyaların tek tek inceleme işlemlerini gerçekleştirmekte olup bu sayede eşyaların tanınmasını sağlamaktadır. Bu işlem basamağı oldukça önemlidir çünkü eşyaların nakliye sürecinde sorunsuz bir şekilde hedef konuma götürülebilmesi için uygun ambalaj paketleri ile kaplanması gerekmektedir. Taşınma öncesi ekspertiz çalışmaları ile Torex Nakliyat, her bir eşyanın niteliğini belirleyerek hangi ambalajlar ile paketleneceğini belirlemekte ve bu malzemeleri tedarik etmektedir.

Eşyaların kaplanması işlemlerinin sonlandırılması dahilinde eşyalar, modern nakliye araçlarına taşınarak uzman bir şoför eşliğinde nakliye hizmeti gerçekleştirilmekte ve hedef konuma sorunsuz bir şekilde ulaşılmaktadır. Herhangi bir hasarın var olup olmadığına dair kesin bir bilgiye ulaşılabilmesi için hedef konumda eşyalar ambalajlarından çıkarılmakta ve eşyaların her biri tek tek incelenmektedir. Eşyalarda herhangi bir sorun tespit edilmesi durumunda müşterilerin zararı karşılanarak nakliye işlemi tamamlanmaktadır. Sizler de Torex Nakliyat tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmak adına firma ile sorunsuz bir şekilde iletişim kurarak firma tarafından 7 / 24 sunulan hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Değerli müşterilerimiz iletişim bilgilerinizi ve taşınma tarihinizi bize gönderin mesai saatleri içerisinde yöneticilerimiz size en uygun taşıma teklifini telefon veya email ile bildirecektir. Lütfen tüm alanları eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Kişisel Bilgiler
Eşyanın Alınacağı Konum Bilgileri
Eşyanın Gideceği Konum Bilgileri