Türkiye'nin Her Yerine Kurumsal Ev Ofis Eşya Taşıma

Hizmetlerimiz

Uluslararası Nakliyat

Uluslararası nakliyat konusunda sahip olduğu deneyim, yeterlilik ve bilgi ile ön plana çıkan Torex Nakliyat, uluslararası nakliyat hizmetlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini olanaklı hale getirmektedir. Birçoklarının bildiği üzere uluslararası nakliyatta, gümrük kuralları ve çeşitli belgeler ön plana çıkmakta olup bunlar dahilinde taşıma hizmetlerinin gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Firma, belirlenen prosedürlere uygun bir şekilde uluslararası alanda nakliye hizmetlerinin planlı bir süreç dahilinde gerçekleştirilmesini mümkün kılmaktadır.

Firma dahilinde, her biri alanında uzman ve yetkinliğe sahip personellerden oluşan bir ekip yer almakta olup bu ekip ile güvenilir uluslararası nakliye işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu bağlamda müşterilerin firma yetkilileri ile iletişim kurması sonrasında süreç başlamakta ve belirlenen konum ile hedef konum arasındaki gümrük kuralları dahilinde nakliye işlemlerinin planlaması sağlanmaktadır.

Her bir detayı düşünen ve modern nakliye araçları üzerinden sorunsuz bir nakliye hizmetinin gerçekleşmesini olanaklı hale getiren firma, belirlenen konumda yer alan eşyalar için ekspertiz çalışmalarının gerçekleştirilmesini olanaklı hale getirmektedir. Ardından eşyaların her biri, uygun ambalaj paketleri ile kaplanmasını mümkün kılmakta ve ardından modern araçlar ile birlikte eşyalar, hedef konuma taşınmaktadır.

Torex Nakliyat, sektördeki bilgi ve deneyimi ile birlikte ön plana çıkmakta olup bu konuda müşterilerin ilgisini çekmektedir. Sizler de uluslararası taşımacılık hizmetlerinden faydalanmak için firma ile iletişime geçerek hizmet seçeneklerinden  güvenilir bir şekilde yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

Değerli müşterilerimiz iletişim bilgilerinizi ve taşınma tarihinizi bize gönderin mesai saatleri içerisinde yöneticilerimiz size en uygun taşıma teklifini telefon veya email ile bildirecektir. Lütfen tüm alanları eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Kişisel Bilgiler
Eşyanın Alınacağı Konum Bilgileri
Eşyanın Gideceği Konum Bilgileri