Türkiye'nin Her Yerine Kurumsal Ev Ofis Eşya Taşıma

Hizmetlerimiz

Konsolosluk Taşıma

Konsolosluk taşıma hizmetleri, kritik öneme sahip hizmet seçeneklerinden bir tanesidir, bu nedenle profesyonel ve güvenilir taşımacılık şirketlerinden hizmet alınması oldukça önemlidir. Bilindiği üzere konsolosluklar, uluslararası arenada oldukça önemli kurumlardan biridir ve bu kurumların taşınma işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Konsolosluklar, oldukça önemli belgelere sahip oldukları için bu belgelerin taşınma işlemleri sırasında güvende tutulması gerekmekte olup bu durum, Torex Nakliyat tarafından sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Torex Nakliyat, bünyesinde yer alan uzman bir kadro eşliğinde konsoloslukların taşınma işlemleri sırasında konsolosluk dahilinde bulunan belgelerin ve bunun gibi pek çok eşyanın güvenilir bir şekilde paketlenmesini gerçekleştirmekte ve müşteriler tarafından belirlenen konumdan hedef konuma profesyonel bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Her biri alanında uzman olan personellerden oluşan bir ekip ile birlikte gerçekleştirilen konsolosluk nakliye hizmetleri, müşterinin iletişim kurması ile başlamakta olup uzman ekip, ilgili konuma giderek alanda yer alan eşyaların her birini profesyonel bir şekilde incelemekte ve eşyaların ekspertiz çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Gerekli çalışmaların gerçekleştirilmesi sonrasında eşyalar oldukça kaliteli ambalaj malzemeleri dahilinde kaplanmakta ve eşyaların sınıflandırılması gerçekleştirilmekte olup ilgili eşyalar, modern nakliye araçlarına taşınmakta ve ardından uzman bir şoför eşliğinde hedef konuma götürülmektedir.

Taşıma işlemleri sonrasında her bir eşyada bulunan ambalajlar alınmakta ve eşyalarda hasar var olup olmadığı belirlenmektedir. Torex Nakliyat, en iyi ve en güvenilir konsolosluk nakliye hizmeti ile müşterilerinin karşına çıkmakta ve onlara en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Sizler de firma ile iletişime geçerek firma dahilinde yer alan hizmetlerden yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

Değerli müşterilerimiz iletişim bilgilerinizi ve taşınma tarihinizi bize gönderin mesai saatleri içerisinde yöneticilerimiz size en uygun taşıma teklifini telefon veya email ile bildirecektir. Lütfen tüm alanları eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Kişisel Bilgiler
Eşyanın Alınacağı Konum Bilgileri
Eşyanın Gideceği Konum Bilgileri