Türkiye'nin Her Yerine Kurumsal Ev Ofis Eşya Taşıma

Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat

Ev değiştirme ya da taşınma işlemleri hemen herkes için zorlayıcı bir sürecin başlangıcı olarak kabul edilebilir. Özellikle klasik nakliyecilik hizmetlerinde verilen kurumsallık dışı hizmetler bu alanda pek çok sorunun ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Buna karşın Torex Nakliyat, modern taşımacılık tekniklerini, lojistik alanında özel olarak gelişen teknolojik imkanlar ve son teknolojik araçlarla bütünleştirmiştir.

Hemen herkesin özgürce, rahatlıkla ve konforla evden eve nakliyat hizmetlerinden faydalanabilmesine yönelik sunulan bu kurumsal hizmetler, güvenli ve şeffaf bir düzlemde gerçekleşir. Arzu edilen adreslere en kısa süre içerisinde intikal eden taşımacılık alanında uzman profesyonel ekipler tüm sürecin yürütülmesinde saha personeli olarak en önemli görevi üstlenmektedir.

Kurumsal anlamda evden eve nakliye işlemlerinde herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına süreç yönetim ekibi tarafından da takip edilir. En az maliyet ve en hızlı sonuç alınmasına yönelik gerçekleştirilen çalışmalar ile Türkiye’nin herhangi bir noktasından arzu edilen tüm adreslere eşya taşıma işlemleri güvenlik esası üzerinden son derece verimli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kaliteli ve hızlı bir evden eve nakliye sürecinin gerçekleştirilebilmesi adına güvenlik önlemleri her şey düşünülerek yüksek standartlarda sağlanır. Eşyaların en güvenli şekilde arzu edilen adreslere aktarılabilmesi adına tüm güvenlik önlemleri belirtilen standartlarda alındığı gibi aynı zamanda bu eşyaların adreslere taşınması ya da adreslerden alınması durumlarında da tüm taşımacılık hizmetleri güvenle sürdürülmektedir.

Değerli müşterilerimiz iletişim bilgilerinizi ve taşınma tarihinizi bize gönderin mesai saatleri içerisinde yöneticilerimiz size en uygun taşıma teklifini telefon veya email ile bildirecektir. Lütfen tüm alanları eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Kişisel Bilgiler
Eşyanın Alınacağı Konum Bilgileri
Eşyanın Gideceği Konum Bilgileri