Türkiye'nin Her Yerine Kurumsal Ev Ofis Eşya Taşıma

Hizmetlerimiz

Banka Taşımacılığı

Taşınma ve nakliye işlemlerinin belki de en zorlu olduğu kurumlar bankalardır. Temel kurumsal talimatların yanı sıra yüksek düzeyde güvenlik önlemlerinin de zorunlulukla alınması gereken banka taşımacılığı hizmetlerinin güvenlik bakımından kendisini kanıtlamış nakliye firmalarına verilmesi gerekmektedir. Ayrıca bankaların geniş kapsamlı bir hizmet alanına sahip olması nedeniyle eşya bakımından da oldukça geniş bir skalaya sahip olması bu tarz taşınma işlemlerini zorlaştıran bir başka durumdur.

Bu kapsamda banka taşımacılığı hizmetlerini kurumsal olarak veren firmalardan yardım alarak tüm sürecin en sağlıklı şekilde yürütülmesi mümkündür. Tamamen güvenlik önlemlerinin merkeze alınarak sürecin yönetildiği bu lojistik hizmetleri aynı zamanda eşyaların en efektif şekilde muhafaza edilerek bankaların yeni adreslerine taşınmasını da kapsar.

Yüzde yüz son teknolojik ekipmanlar ve araçlar kullanılarak verilen banka taşıma hizmetleri ile kısa süre içerisinde tüm taşınma sürecinin büyük bir güvenle tamamlanması mümkündür. Bankalarda görevli olan yöneticiler için son derece zorlayıcı olan bu sürecin herhangi bir aksaklık ve sorun yaşanmadan tamamlanması düşünüldüğünden çok daha kritik bir önem içerir.

Profesyonellik ve kurumsallıkla sunulan banka taşımacılığı hizmetleri temel anlamda iki dinamik üzerine inşa edilmiştir. Sürecin planlama aşamasını yürüten lojistik alanında uzman ekipler herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına en uygun güzergahı ve yöntemi belirler. Sürece dahil olan bu alanda uzman saha personeli ise tüm eşyaları tamamen güvenlik önlemlerini gözeterek arzu edilen adreslere sevk eder.

Değerli müşterilerimiz iletişim bilgilerinizi ve taşınma tarihinizi bize gönderin mesai saatleri içerisinde yöneticilerimiz size en uygun taşıma teklifini telefon veya email ile bildirecektir. Lütfen tüm alanları eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Kişisel Bilgiler
Eşyanın Alınacağı Konum Bilgileri
Eşyanın Gideceği Konum Bilgileri