Türkiye'nin Her Yerine Kurumsal Ev Ofis Eşya Taşıma

Hizmetlerimiz

Arşiv Taşımacılığı

Arşiv taşımacılığı, arşivde bulunan çok önemli belgelerden ötürü oldukça titiz bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken hizmet seçeneklerinden bir tanesidir ve Torex Nakliyat, kurulduğu anda oluşturduğu misyon ve vizyonu ile birlikte müşterilerine en iyi hizmeti en uygun fiyatlar dahilinde sunmaktadır. Bilindiği üzere arşivler, çok önemli belgeler ile kitapların yer aldığı alanlardan bir tanesidir ve bu alanda yer alan eşyalar, sorunsuz bir şekilde hedef konuma götürülmek durumundadır. Torex Nakliyat, arşiv taşımacılığının önemini bildiği için bu alanda uzman bir ekip ile birlikte hareket etmekte ve müşterilerinin profesyonel bir şekilde destek almasını olanaklı hale getirmektedir.

Arşiv taşımacılığının en güvenilir şekilde ilerlemesi için müşterilerin iletişime geçmesi sonrasında uzman bir ekip ile birlikte süreç planlaması yapan firma, bu konuda oldukça hassas davranmakta ve belirlenen konumda yer alan eşyaların tek tek incelemesini gerçekleştirerek eşyalar dahilinde uygun ambalajlar ile paketleme işlemlerini gerçekleştirmektedir. En güvenilir arşiv taşımacılığı gerçekleştiren firma, belirlenen eşyaları uzman personeller dahilinde hedef konuma götürmekte olup her bir eşyanın ambalajlarından arındırılmasını olanaklı hale getirmektedir.

Firma tarafından gerçekleştirilen arşiv taşımacılığının profesyonel bir şekilde tamamlandığını ve müşterilerin herhangi bir nedenden ötürü mağduriyet yaşamaması için gereken önlemlerin alındığını belirtmek gerekmektedir. Profesyonel arşiv taşımacılığı hizmetinden yararlanmak için firma ile güvenilir iletişim kanalları üzerinden temas kurabilir ve uygun fiyatlar dahilinde güvenilir hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Değerli müşterilerimiz iletişim bilgilerinizi ve taşınma tarihinizi bize gönderin mesai saatleri içerisinde yöneticilerimiz size en uygun taşıma teklifini telefon veya email ile bildirecektir. Lütfen tüm alanları eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Kişisel Bilgiler
Eşyanın Alınacağı Konum Bilgileri
Eşyanın Gideceği Konum Bilgileri