Türkiye'nin Her Yerine Kurumsal Ev Ofis Eşya Taşıma

Hizmetlerimiz

Asansörlü Nakliyat

Ev, ofis, büro, iş yeri, fabrika ve benzeri gibi pek çok alandan arzu edilen adreslere yönelik gerçekleşen nakliye hizmetlerinin, yenilikçi lojistik politikalar ile geliştirilmesi sonucunda ortaya çıkan asansörlü nakliyat hizmetleri eşyaların en güvenli şekilde talep edilen noktalara teslim edilmesi işlemlerini kapsar. Özellikle çok katlı yapılarda en çok başvurulan nakliye tekniklerinden olan asansörlü taşımacılık hizmetleri profesyonellikle sağlanmaktadır.

Aynı zamanda asansörlü taşımacılık hizmetleri sadece eşyaların güvenle belirtilen noktalara teslim edilmesi konusunda önemli avantajlar vadetmez ve bundan çok daha fazlasını sunarak en hızlı şekilde nakliye sürecinin yönetilmesine katkıda bulunur. Üstelik taşınma işlemlerinin yapılacağı adreslerin yüksek katlı yapılar olması halinde zaman tasarrufu konusunda son derece yüksek oranda bir zaman tasarrufu elde edildiğini söylemek mümkündür.

Asansörlü nakliyat hizmetlerinin sağladığı bir diğer önemli avantaj ise bazı eşyaların yüksek katlı yapılarda taşınmasının imkansız olmasıdır. Bu tarz durumlarda taşıma işleminin yapılacağı alan üzerinde gerçekleşen işlemler ile tüm eşyaların arzu edilen bütün noktalara herhangi bir zarar, deformasyon ya da tahribat görmeden kolaylıkla ve hızla gerçekleşmesi sağlanır.

Torex Nakliyat tarafından profesyonellikle ve kurumsallıkla verilen asansörlü nakliye hizmetleri ile güvenli bir ev taşımacılığı mümkündür. Bütün eşyaların en efektif biçimde muhafaza edildiğinden emin olunmasının yanı sıra oldukça zorlayıcı olan taşınma sürecinin minimal düzeyde kısa bir zaman dilimi içinde gerçekleşeceğinden de emin olunabilir.

Değerli müşterilerimiz iletişim bilgilerinizi ve taşınma tarihinizi bize gönderin mesai saatleri içerisinde yöneticilerimiz size en uygun taşıma teklifini telefon veya email ile bildirecektir. Lütfen tüm alanları eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Kişisel Bilgiler
Eşyanın Alınacağı Konum Bilgileri
Eşyanın Gideceği Konum Bilgileri