Türkiye'nin Her Yerine Kurumsal Ev Ofis Eşya Taşıma

Kurumsal

Vizyonumuz

Türkiye’nin en gelişmiş lojistik ağını inşa etmek üzere çıkmış olduğumuz yolculuğu Torex Nakliyat olarak global ölçekte sürdürme arzusundayız. Modern ve teknolojik taşımacılık hizmetlerinin klasik nakliye yaklaşımlarına bir alternatif olarak sunulması gerekliliğinin, bir gereklilikten çok zorunluluk haline gelmiş olmasının verdiği bilinçle, yıllardır süregelen hizmetlerimizden elde ettiğimiz tecrübeyi, teknolojik araçlar ve ekipmanlarla bütünleştirme amacındayız.

Nakliye ve lojistik sektöründe dünyanın kabul görmüş standartlarının üzerine çıkmaya yönelik politikalarımız, bu alanda faaliyet gösteren diğer firmalardan ayrıldığımız en temel dinamiktir. Güçlü ve alanında uzman ekibimizin yüksek katkılarıyla yurtiçi ve yurtdışı lojistik sektöründe; geniş bir ağ, yoğun lojistik destek aracı, teknolojik ekipmanlar, taşımacılık politikaları ile yer edinmiş durumdayız.

Sahip olduğumuz konumun bilincinde olarak temel ödev ve yükümlülüklerimizden sapmadan, etik ve ahlaki değerlere yönelik göstermiş olduğumuz yüksek düzeyde hassasiyetlerle dünya standartlarının üzerinde modern bir lojistik ağı geliştirmeyi amaçlamaktayız. Teknolojinin ve bilimin gelişmelerini en yakından takip etmeye yönelik olan yönetim politikalarımız ile yurtdışı ve yurtiçi lojistik işlemlerinde yenilikçi çözüm önerilerini mutlu müşterilerimizle paylaşmayı amaçlıyoruz.

Yetkinlik seviyesi bakımından yine dünya standartlarında temel eğitim ve beceriye haiz olan yönetim kadromuz ve saha personellerimiz, lojistik sektöründe gereken tüm tecrübeye de sahiptir. Güçlü kadromuz, yenilikçi çözüm önerilerimiz ve kurumsal hizmet kalitemizle sadece Türkiye’nin değil dünyanın en gelişmiş lojistik ağını inşa etme gayretindeyiz.