Türkiye'nin Her Yerine Kurumsal Ev Ofis Eşya Taşıma

Kurumsal

Misyonumuz

Torex Nakliyat, uzun yıllardır lojistik alanında vermiş olduğu taşımacılık hizmetini, Türkiye’nin öncü lojistik firmaları arasında yer edinebilme gayretiyle sürdürmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı tüm taşımacılık işlemlerinde öncü bir firma olma gayretiyle sürdürdüğümüz her bir çalışma modern teknikler ve son teknolojik cihazların eşliğinde son derece güçlü bir zemine oturmuştur.

Taşımacılık ve lojistik sektöründe uzman, bu alanda yüksek düzeyde eğitime sahip olan personellerimiz aracılığıyla tüm Türkiye’de ve Avrupa’nın pek çok bölgesinde profesyonel nakliye hizmetleri sağlamaktayız. Günümüzde yüzlerce mutlu müşterimizle kurmuş olduğumuz temas sosyal ve iletişime yönelik kurumsal hafızamızın elde ettiği becerilerden kaynaklanmaktadır. Güçlü bir kurumsal kültüre sahip olan Torex Nakliyat, sahip olduğu konumu korumak ve güçlendirmek adına özel yönetim politikalarıyla hizmetlerini sürdürmektedir.

Lojistik sektöründe modern ekipmanların ve son teknolojik araçların kullanımı ile başladığımız serüvenimizin şuan geldiği konum dünya standartlarında lojistik hizmetlerinin verilmesine yöneliktir. Türkiye’de dünya standartlarında lojistik hizmet ağına sahip olan nadir kuruluşların başında gelen Torex Nakliyat, taşımacılık hizmetlerinden faydalanmak isteyenlere güvenilir ve şeffaf bir lojistik hizmet olanağı sunmaktadır.

Tamamen profesyonel ve kurumsal olarak sağlanan lojistik hizmetleri, modern taşımacılık teknikleri ile geliştirilerek yenilikçi ve çağa uygun prensipler üzerine inşa edilmiştir. Büyük bir ciddiyet ve profesyonellikle sağladığımız bu hizmetler, herkesin arzu ettiği tüm adreslerden talep edilen alanlara, sahip olduğu maddi varlıkların en güvenli şekilde taşınmasını sağlamaya yönelik bir misyonu da kapsar.