Türkiye'nin Her Yerine Kurumsal Ev Ofis Eşya Taşıma

Kurumsal

Müşteri Yorumları

Siz de Görüşünüzü BildirinHilal Sayan

Taşınmak için nakliyeci ararken içlerinden sadece en güvendiğimle eşyalarımı taşıtmak istiyordum. Bütün firmalar sanki sözleşmiş gibi fahiş fiyatlar söylediler, sanki şehir dışına gideceğiz ne bu fiyatlar derken, meslektaşım Orhan Bey Torex Nakliyat ile bir görüş dedi. Hızır gibi yetiştiler sağolsunlar kafamdaki fiyatı teklif ettiklerinde hiç pazarlık bile yapmadan kabul ettim. Sözleşmede ne konuşup anlaştıysak onları yaşadık gördük. Ben çok memnun kaldım ihtiyacı olan hiç düşünmesin görüşsün.

Yaşar İpek

Ankara içi taşınma işimiz için bir dostumuz sayesinde Torex Nakliyatla tanıştık. Makul fiyatları ile gerçekten takdir edilesi bir iş yapıyorlar. Eşyalarımız gayet düzgün ve tertipli bir şekilde taşındı. Sayelerinde birçok montaj işimizde kolayca halledildi. Aldıkları parayı sonuna kadar hak ediyorlar. Yaptıkları tertipli işten ötürü kendilerine çok teşekkür ederim

Yasemin Şenocak

Aydınlıkevler içi nakliye hizmeti aldım . Orhanbey ve ekibi en hızlı ve en temiz şekilde sorunsuz bir taşıma hizmeti verdiler . Mobilyaların söküm ve takım işlemleri çok hızlı ve profesyonelce yapıldı . Teker teker hepsine teşekkür ederim .

Sıla Şentürk

Şimdiye kadar ki en temiz ve hızlı taşınmam oldu. Bahçeli’den Keçiören’e taşındım. Doktor arkadaşım Eylül kendi deneyiminden sonra bana önerdi, bende çok memnun kaldım açıkçası. Çocuklar çok saygılılar büyük emek verdiler sağolsunlar, ellerinize sağlık.

Mustafa Temar

Torex Nakliyat ekibi ve kardeşleri Asansör lü Taşıma konusunda yardım šever güler yüzlü Hizmetleri ile güvenimizi kazanıp önerdiğmiz kişilere karşı yardımcı olmuşlardır Torex Nakliyat ailesine başarılarının devam etmesini diliyorum.

Zeynep Yüce

Ankara’dan Antakya’ya kadar evden eve nakliyat yapan Ankara Torex Nakliyat ile güvenli bir şekilde eşyalarımı taşıdık. Paketlemeye ciddi bir önem veren bu firmaya tekrar teşekkür ederim.